Bestuur

Laatst gewijzigd: 2 januari, 2020

Dagelijks bestuur
Voorzitter Xander Blankestijn voorzitter@csvhandbal.nl 04-10-2015 04-10-2021
Vice-voorzitter vacant vice-voorzitter@csvhandbal.nl
Secretaris Joyce Glorie (vacant m.i.v. volgend seizoen) secretaris@csvhandbal.nl 15-10-2017 12-10-2020
Penningmeester Priscilla Everts (vacant m.i.v. volgend seizoen) penningmeester@csvhandbal.nl 12-10-2018 12-10-2020
Commissies met bestuursfunctie
Voorzitter Technische Commissie vacant
Jeugdcommissie Voorzitter Marjolein Jonker (vacant m.i.v. volgend seizoen) jeugdcommissie@csvhandbal.nl 12-10-2018 12-10-2020
Voorzitter Sponsorcommissie vacant sponsoring@csvhandbal.nl
Voorzitter Kantinecommissie Mariska Buurmeijer (vacant m.i.v. volgend seizoen) handbal.csv@gmail.com 15-10-2017 12-10-2020
Commissies zonder bestuursfunctie
Algemene zaken info@csvhandbal.nl
Lid: Wedstrijdsecretariaat & ledenadministratie Inge Oussoren wedstrijdsecr@csvhandbal.nl 07-10-2016 07-10-2020
Lid: Contributie-administratie Ronald Klaasen contributies@csvhandbal.nl
Lid: PR & media Iris Nanne 12-10-2018 12-10-2021
Lid: Website Tim Bakkum webmaster@csvhandbal.nl 12-10-2018 12-10-2021
Lid: Vrijwilligers vacant
Lid: Gebouwen en materiaal vacant
Lid: Jeugdcommissie vacant

Voor meer informatie over onze vereniging kun je altijd telefonisch contact opnemen met Inge Oussoren via 0640112749.