Bestuur

Laatst gewijzigd: 12 augustus, 2021

Dagelijks bestuur
Voorzitter Xander Blankestijn voorzitter@csvhandbal.nl 04-10-2015 02-10-2021
Vice-voorzitter Edwin Gerritsen vice-voorzitter@csvhandbal.nl 02-11-2020 02-11-2023
Secretaris Willeke Burgmeijer secretaris@csvhandbal.nl 02-11-2020 02-11-2023
Penningmeester uitbesteed/vacant
Commissies met bestuursfunctie
Voorzitter Technische Commissie Pim Dokkum 02-11-2020 02-11-2023
Jeugdcommissie Voorzitter Daphne de Winter
Rene Tamis
jeugdcommissie@csvhandbal.nl 02-11-2020 02-11-2023
Voorzitter Sponsorcommissie vacant sponsoring@csvhandbal.nl
Voorzitter Kantinecommissie vacant handbal.csv@gmail.com
Commissies zonder bestuursfunctie
Algemene zaken info@csvhandbal.nl
Lid: Wedstrijdsecretariaat & ledenadministratie Inge Oussoren wedstrijdsecretariaat@csvhandbal.nl
Ledenadministratie@csvhandbal.nl
07-10-2016 02-11-2023
Lid: Contributie-administratie Ronald Klaasen contributies@csvhandbal.nl
Lid: PR & media Iris Nanne 12-10-2018 12-10-2021
Lid: Website Tim Bakkum webmaster@csvhandbal.nl 12-10-2018 12-10-2021
Lid: Vrijwilligers vacant
Lid: Gebouwen en materiaal Eddo Laarhuis 02-11-2020 02-11-2023
Lid: Jeugdcommissie vacant

Voor meer informatie over onze vereniging kun je altijd telefonisch contact opnemen met Inge Oussoren via 0640112749.