Trainingstijden

Laatst gewijzigd: 1 oktober, 2019

Let op: in de vakanties gaan alleen de trainingen van de senioren door. Bij twijfel, neem contact op met je trainer.

Opmerkingen veldseizoen

  • De veldtrainingen beginnen in de week van 26 augustus 2019.
  • Afhankelijk van de trainer kan er een week eerder getraind worden.

Opmerkingen zaalseizoen

  • Het rolstoelteam en de herenselectie trainen vanaf 3 september 2019 weer in de zaal.
  • De damesselectie traint vanaf 24 september weer in de zaal.
  • De jeugdteams trainen vanaf 15 oktober weer in de zaal.

Veldtrainingen 2019-2020

Dinsdag

TeamTijdLocatieTrainer
F118:00 - 19:00Wouterland, veld 2Roos Drost en Renske van Rooij
E1 + E218:00 - 19:00Wouterland, veld 1Jeremy Wevers en/of Eddo Laarhuis
C1 + D119:00 - 20:00Wouterland, veld 2Daphne de Winter, Sandy de Zeeuw, Maaike Dingedis
DBJ + DAJ19:00 - 20:00Wouterland, veld 1Simon Post
DS20:00 - 21:30Wouterland, veld 1Marcel Krom
HS20:00 - 21:30Wouterland, veld 2vacant

Woensdag

TeamTijdLocatieTrainer
E1 + E216:30 - 17:30Wouterland, veld 1Petri Koopman en Cindy Jurrjens
D218:30 - 19:30Wouterland, veld 1Sander Dekker

Donderdag

TeamTijdLocatieTrainer
C1 + D118:00 - 19:00Wouterland, veld 1Daphne de Winter, Sandy de Zeeuw, Maaike Dingedis
DBJ + DAJ19:00 - 20:00Wouterland, veld 1Simon Post
DS20:00 - 21:30Wouterland, veld 1Marcel Krom
HS20:00 - 21:30Wouterland, veld 2vacant

Vrijdag

TeamTijdLocatieTrainer
D218:00 - 19:00Wouterland, veld 1Sander Dekker

Zaalseizoen 2019-2020

Dinsdag

TeamTijdLocatieTrainer
F117:30 - 18:30De Bloemen, zaal 2Roos Drost en Renske van Rooij
D217:30 - 18:30De Bloemen, zaal 2vacant
E1 + E218:30 - 19:30De Bloemen, zaal 1Jeremy Wevers en/of Eddo Laarhuis
C1 + D118:30 - 19:30De Bloemen, zaal 2Daphne de Winter, Sandy de Zeeuw, Maaike Dingedis
DBJ + DAJ19:30 - 20:30De Bloemen, zaal 1Simon Post
Rolstoelteam19:30 - 20:30De Bloemen, zaal 2Jarin Plasmeyer & Martijn Dokkum
DS20:30 - 21:00De Bloemen, zaal 1 + 2Marcel Krom
DS + HS21:00 - 22:00De Bloemen, zaal 1 + 2Marcel Krom
HS22:00 - 22:30De Bloemen, zaal 1 + 2vacant

Woensdag

TeamTijdLocatieTrainer
E1 + E216:30 - 17:30De Bloemen, zaal 1 of 2Petri Koopman & Cindy Jurrjens

Donderdag

TeamTijdLocatieTrainer
C1 + D118:30 - 19:30De Bloemen, zaal 1 + 2Daphne de Winter, Sandy Scheerman, Maaike Dingedis
DBJ + DAJ19:30 - 20:30De Bloemen, zaal 1 + 2Simon Post
DS + HS20:30 - 22:00De Bloemen, zaal 1 + 2Marcel Krom

Vrijdag

TeamTijdLocatieTrainer
D218:00 - 19:00De Bloemen, zaal 4Sander Dekker