Trainingstijden

Laatst gewijzigd: 10 september, 2018

Let op: in de vakanties gaan alleen de trainingen van de senioren door. Bij twijfel, neem contact op met je trainer.

Opmerkingen veldseizoen

  • Onderstaand schema voor veldseizoen geldt van start seizoen tot week van 8 oktober 2018.

Opmerkingen zaalseizoen

  • Trainingen bij A&O starten op aangegeven datum A&O,
  • HS, DS en rolstoelteam trainen vanaf de week van 11-09-2018 t/m  de week van 04-04-2019 in de zaal,
  • De jeugdteams trainen vanaf de week van 09-10-2018 t/m de week van 21-03-2019 in de zaal,
  • HS + DS delen op dinsdag zaal 1 tot 21:00 met het rolstoelteam,
  • HS, DS en rolstoelteam trainen in de vakanties, de jeugdteams trainen niet in de vakantie,
  • ** Trainingen van het rolstoelteam starten om 20:00-21:30 van 11-09-2018 t/m 2-10-2018.

Veldtrainingen 2018-2019

Maandag

TeamTijdLocatieTrainer
HCJ combi A&O/Berdos19:00 - 20:30Alkmaar, OosterhoutDanny Ooijkaas
HBJ1 combi A&O20:00 - 21:30Alkmaar, OosterhoutPedja Selakovic

Dinsdag

TeamTijdLocatieTrainer
F1 + F218:00 - 19:00Wouterland, veld 1René Tamis + assistentie
D1 + D2 + C219:00 - 20:00Wouterland, veld 1Sandy, Sandy, Maaike en Daphne
B1 + B2 + C119:00 - 20:00Wouterland, veld 2Marcel Krom
DS20:00 - 21:30Wouterland, veld 1Marcel Krom
HS20:00 - 21:30Wouterland, veld 2Sicco Timmerman

Woensdag

TeamTijdLocatieTrainer
E1 + E217:00 - 18:00Wouterland, veld 1Petri Koopman en Cindy Jurrjens

Donderdag

TeamTijdLocatieTrainer
D1 + D2 + C218:00 - 19:00Wouterland, veld 1Sandy, Sandy, Maaike en Daphne
HCJ combi A&O/Berdos19:00 - 20:30BerdosDanny Ooijkaas
HBJ combi A&O19:00 - 20:30Wouterland, veld 2Pedja Selakovic + ondersteuning HS
B1 + B2 + C119:00 - 20:00Wouterland, veld 1roulatie HS/DS
DS20:00 - 21:30Wouterland, veld 1Uitwerking van Marcel Krom
HS20:00 - 21:30Wouterland, veld 2Sicco Timmerman

Vrijdag

TeamTijdLocatieTrainer
E1 + E218:00 - 19:00Wouterland, veld 1Sander Dekker en Danielle Jordan

Zaalseizoen 2018-2019

Maandag

TeamTijdLocatieTrainer
HCJ1 combi A&O/Berdos19:00 - 20:30Sportpaleis, AlkmaarDanny Ooijkaas
HBJ1 combi A&O20:30 - 22:00Sportpaleis, AlkmaarPedja Selakovic

Dinsdag

TeamTijdLocatieTrainer
F1 + F217:30 - 18:30De Bloemen, zaal 2René Tamis + assistentie
D1 + D2 + C218:30 - 19:30De Bloemen, zaal 1 & 2Sandy, Sandy, Daphne en Maaike
Rolstoelteam19:30 - 21:00**De Bloemen, zaal 1Bart Neeft
DBJ1 + DBJ2 + DCJ119:30 - 20:30De Bloemen, zaal 2Marcel Krom
HS20:30 - 22:00De Bloemen, zaal 1Sicco Timmerman
DS20:30 - 22:00De Bloemen, zaal 2Marcel Krom

Woensdag

TeamTijdLocatieTrainer
E1 + E217:00 - 18:00De Bloemen, zaal 2Petri Koopman & Cindy Jurrjens

Donderdag

TeamTijdLocatieTrainer
D1 + D2 + C218:30 - 19:30De Bloemen, zaal 1 & 2Sandy, Sandy, Daphne en Maaike
HCJ1 combi A&O/Berdos19:00 - 20:30Europahal, BergenDanny Ooijkaas
HBJ1 combi A&O19:30 - 20:30De Bloemen, zaal 1Pedja Selakovic + ondersteuning HS
DBJ1 + DBJ2 + DCJ119:30 - 20:30De Bloemen, zaal 2Roulatie HS/DS
HS20:30 - 22:00De Bloemen, zaal 1Sicco Timmerman
DS20:30 - 22:00De Bloemen, zaal 2Uitgewerkte training van Marcel

Vrijdag

TeamTijdLocatieTrainer
E1 + E218:00 - 19:00De Bloemen, zaal 4Sander Dekker & Daniëlle Jordan